XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. K. I. GAŁCZYŃSKIEGO

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie! Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie nauki w roku szkolnym 2025/2026:
8.00 – Msza Św. (dla zainteresowanych) – kościół na Wichrowym Wzgórzu.
9.00 – klasy I i II
11.00 – klasy III
Z powodu trwającego w budynku remontu uroczystość w całości odbędzie się w budynku hali sportowej – WEJŚCIE OD STRONY PÓŁNOCNEJ (od ul Lechickiej). Zapraszamy!
Przejdź do treści